Yavuz Selim Mh. Cumhuriyet Cad İhlas Sok.3/3 Beykoz – İSTANBUL

Hakkımızda

Go Back

Sektöründe 1994 yılından beri faaliyet gösteren Şimşek LTD firması, tasarım ve üretim kalitesini süreklilik içerisinde arttırarak yoluna devam etmektedir. Tasarım, üretim, satış ve satış sonrası tüm aşamalarda gösterdiği özenle tercih nedeni olan Şimşek LTD, 30 yıla yakın tecrübesi ve birikimi ile özellikle Türkiye ve Azerbaycan’da, genelde dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerine üretimlerini beğeniyle sunmaktadır.

Şimşek LTD – su depoları, bekçi kabin, çocuk oyun grupları, akrilik banyo küvet ve tekne, duş kabinleri üretimi, Prefabrik ve Hafif çelik yapı inşaatı gibi geniş bir yelpazede tecrübeli bir kadro sahibi, öz üretim sektöründe uzman ekip ve teknolojik makine parkuru ile önemli bir firmadır. Bilgi ve tecrübelerinden aldığı özgüven ile sektördeki en uzun garanti süreleri verebilen firmamız, teknik altyapısı, uzman kadrosu ve deneyimli çalışanları ile sadece satışta değil satış sonrası hizmette de öncü bir kuruluştur. Banyo ve çocuk parkları sahasında Şimşek LTD-nin çözüm ortağı SELİKA, prefabrik ve hafif çelikten inşaat yapımında ise ADAY GRUP şirketleridir.

Sektöründe meydana gelen tüm gelişme ve yenilikleri takip ederek, müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için araştırma ve geliştirme donanımına sahip Şimşek LTD, sürekli gelişme ve yeni teknolojileri takip eden, verimliliği ve kaliteyi arttırmak için alanında profesyonel teknik ekiple çalışan, geniş ürün portföyüne sahiptir. Çözüm ortağı şirketlerle birçok farklı yapı türünde kendini kanıtlamış olan ve tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar yanınızda yer alan firmamızın temel felsefesi çevreye duyarlı ve saygılı olmaktır.